Diety

Jak schudnąć z ud i brzucha ?

Wielu osobom wydaje się, że ich problemem jest przede wszystkim tłuszcz odkładającej się w partii ciała. Najczęściej mamy kłopoty z tłuszczem (...)

Znaczenie witamin w życiu człowieka

Organizm ludzki sam nie potrafi wytworzyć witamin, które są mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Ich brak natychmiast objawia się przykrymi, (...)

Jak szybko schudnąć – najskuteczniejsze metody na odchudzanie

Czy są metody, które pozwalają w krótkim czasie stracić kilka kilogramów? Oczywiście, że tak, jeśli tylko zdasz sobie sprawę, co wpływa na utratę (...)

Dieta proteinowa - schudnij bez głodu

Dieta proteinowa dostarcza dużej ilości kalorii z białka, natomiast inne źródła, takie, jak węglowodany i tłuszcze, są w niej ograniczane.

Przestań się objadać – 5 czynników, które prowadzą do tego, że jesz za dużo

Znam wielu ludzi, którzy nie mają większych problemów z dietą w trakcie tygodnia, jednak raz na jakiś czas mają napad głodu. W takiej sytuacji (...)

Dieta Montignaca - zobacz, jak dużo możesz schudnąc

Dieta Montignaca należy do diet niskowęglowodanowych i jej główną zasadą jest jedzenie tych posiłków, które mają niski indeks glikemiczny.

Ile jajek może zjeść dziennie aktywna osoba?

Jajka w diecie to kontrowersyjny temat. Zawierają bardzo wartościowe białka, witaminy A, E, K i witaminy z grupy B, ale duża ilość cholesterolu sprawia, (...)

Poznaj zasady laktowegetarianizmu

W ostatnich latach powstało kilkanaście odmian diety wegetariańskiej. Jedną z nich jest laktowegetarianizm, eliminujący z menu nie tylko mięso, ale (...)

Dieta odkwaszająca – jak zmienić swoje życie

Dieta odkwaszająca została opracowana przez Roberta Younga, naukowca zajmującego się między innymi przemianami komórkowymi.

Dieta proteinowa – za i przeciw

Diety proteinowe są często uznawane za zakwaszające organizm, obciążające nerki i prowadzące do powstania efektu jojo.

Dieta jajeczna – jak stracić kilka kilogramów?

Jajka są jednym z najbardziej naturalnych pokarmów dla człowieka - zawierają łatwo przyswajalne białka, dostarczają mnóstwo witamin i minerałów (...)

Nawyki żywieniowe, czy restrykcyjna dieta?

W sieci codziennie pojawiają się nowe diety, które mają prowadzić do zrzucenia kilku kilogramów w bardzo krótkim czasie.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację