Jeśli nie lubisz biegania, a chcesz schudnąć, jedną opcji jest pływanie. Pływanie daje dużo przyjemności, jednak byłoby jeszcze przyjemniejsze, gdyby podczas pływania można było słuchać muzyki.
Sony NWZ-W237 - najlepszy odtwarzacz dla biegacza
Umożliwia to nowy odtwarzacz all-in-one Sony Walkman, w którym cała elektronika i konstrukcja słuchawek, są wodoszczelne.Waży jedynie 29 gramów i ma 4 GB pamięci, co pozwala załadować około 8 godzin muzyki.

Zestaw przypomina wyglądem zwykły zestaw głośnomówiący, jednak nie musisz podłączać go do osobnego smartfona lub odtwarzacza MP3.
W zestawie znajdują się wkładki słuchawkowe w dwóch rozmiarach. Słuchawki można łatwo dopasować do uszu. Odtwarzacz, jako jeden z niewielu modeli, daje możliwość słuchania muzyki pod wodą. Jego obsługa jest bardzo prosta, także wtedy, gdy pływamy lub biegamy.

Możemy jednym przyciskiem pominąć ścieżkę lub kontrolować głośność dźwięku. Małym minusem tego odtwarzacza jest to, że jeśli przełączysz ścieżkę, zawsze zaczyna się od początku. Nie stanowi to problemu, gdy słuchasz muzyki, ale jest bardzo denerwujące, podczas słuchania audiobooków.Biorąc pod uwagę ciekawy design i bardzo przydatną opcję wodoszczelności, odtwarzacz jest dobrym wyborem dla sportowców.

Zobacz także