Głośniki Harman Kardon

Ocena artykułu: 4.3/5 (66 głosów)
Możliwości muzyczne smartfonów są coraz większe, ale nie oszukujmy się – wciąż nie są w stanie one dorównać nawet tanim, większym urządzeniom audio.
Głośniki Harman Kardon

Możliwości muzyczne smartfonów są coraz większe, ale nie oszukujmy się - wciąż nie są w stanie one dorównać nawet tanim, większym urządzeniom audio. Rozwiązaniem tego problemu są bezprzewodowe głośniki, takie, jak na przykład Harman Kardon.

Harman Kardon - jakie ma możliwości?

To głośniki, które można podłączyć do smartfona za pomocą Bluetooth. Głośnik zaprojektowano specjalnie do smartfona HTC One M9 i kosztuje około 800 złotych. Dlaczego warto zainwestować tę kwotę?

Głośnik ma duże, 40 mm membrany, baterię, którą możesz ładować. Po jednym ładowaniu możesz słuchać muzyki nawet przez 5 godzin. Dodatkowo, dodano do niego technologię usuwania szumów, która pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne bez zakłóceń.

Bardzo ciekawą opcją w tym głośniku jest automatyczne włączanie głośnika wtedy, gdy przeciągniesz palcami po ekranie w odpowiedni sposób. Głośnik Harman Kardon został zaprojektowany specjalnie dla HTC One M9, jednak można go podłączyć do każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth.

Esteci na pewno docenią piękny wygląd tych głośników, które mają moc 2*6W.

Introducing the Harman Kardon One
harman kardon


Napisz komentarz

Jeżeli nie chcesz przepisywać kodu z obrazka zaloguj się lub zarejestruj.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.