Firma Healthy Food Park wprowadza do Polski dwie serie suplementów diety oparte na naturalnych składnikach, przygotowane według amerykańskich receptur. Seria The Run skupia się na wspomaganiu treningów osób uprawiających sport, z kolei seria Fit & Slim przeznaczona jest dla chcących zgubić zbędne kilogramy w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami. Producent zadbał o dokładny i przejrzysty opis harmonogramu stosowania preparatów.
Naturalne suplementy rodem z USA zawitały do Polski.

Na polskim rynku debiutują suplementy diety firmy Healthy Food Park (HFP). Produkty zostały opracowane przy współpracy z amerykańskimi partnerami firmy. Na bazie ich wiedzy i doświadczeń, przy użyciu naturalnych składników HFP przygotowało produkty wydajne, a zarazem bezpieczne. Pełny zestaw suplementów The Run starcza na trzydzieści dni treningowych, z kolei pakiet produktów z serii Fit & Slim pozwala na czterokrotne przeprowadzenie pięciotygodniowej kuracji odchudzającej. Wszystkie produkty zawierają maksymalnie bezpieczne dla organizmu dawki substancji aktywnych. To zapewnia widoczne efekty stosowania suplementów, w połączeniu ze zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną.

Jednocześnie cała oferta Healthy Food Park spełnia niezwykle restrykcyjne normy bezpieczeństwa nałożone przez Unię Europejską na produkty z tej kategorii.

Skuteczne działanie suplementów zależy od kilku czynników – pierwszy z nich to odpowiednie dawki składników aktywnych. Drugi to prawidłowe i systematyczne przyjmowanie ich. Skład produktów The Run oraz Fit & Slim i ułożenie ich w jasny program gwarantuje, że będą prawdziwą pomocą dla wszystkich aktywnych fizycznie i chcących się odchudzić.” powiedział Richard Parczewski, Prezes Healthy Food Park.

The Run – wsparcie treningu

Seria The Run to program kompleksowej suplementacji dla uprawiających sport. Nowoczesna formuła sprawia, że osoby trenujące wspierają swój organizm przez cały dzień treningowy. The Run One, przyjmowany rano, pomaga pobudzić organizm do wytężonego wysiłku. The Run Energia należy spożyć na 20 do 30 minut przed aktywnością fizyczną, aby wywołać wzrost energii przed treningiem. Po treningu przyjmuje się The Run Elektrolity, który pomaga uzupełnić utracone podczas wysiłku elektrolity. Natomiast The Run Regen + Flex to środek wspomagający regenerację stawów i chrząstek. Zażywa się go wieczorem lub po 30 minutach od zakończenia aktywności. Ostatni z serii - The Run Relax pomaga wyciszyć organizm przed spoczynkiem, przyjmuje się go na 30 minut przed snem.

Seria The Run została stworzona z myślą o osobach uprawiających wszystkie rodzaje aktywności fizycznej. Może być stosowana przez m.in: biegaczy, rowerzystów, pływaków czy osoby uprawiające fitness.

Fit & Slim – ułatwia odchudzanie

Seria Fit & Slim stworzona została z myślą o osobach odchudzających się. W połączeniu ze zbilansowaną dietą oraz aktywnością fizyczną, suplementy tej serii pomagają zgubić zbędne kilogramy i nadać ciału pożądaną sylwetkę. Cały program rozpisany jest na pięć tygodniowych etapów. Fit & Slim Double Detox to suplement przeznaczony do stosowania w pierwszym tygodniu kuracji, który ma przygotować organizm do utraty masy ciała w zdrowy i kontrolowany sposób. Fit & Slim Hydro należy spożywać w drugim tygodniu, wspomaga usunięcie nadmiaru wody zgromadzonej w organizmie i uzupełnia dietę o składniki mineralne. W kolejnym tygodniu należy zażywać Fit & Slim Fat Burner, który podnosi ilości spalanego przez organizm tłuszczu. Ponadto, przyczynia się do zwiększenia koncentracji i posiada działanie energetyzujące. Fit & Slim Redu jest stosowany podczas czwartego etapu kuracji, pomaga kontrolować ilości spożywanych pokarmów i tym samym ograniczyć ilość przyjmowanych kalorii. Fit & Slim Cellu to suplement zażywany w końcowej fazie kuracji. Jego zadaniem jest odżywienie i wzmocnienie organizmu oraz dbanie o piękną skórę.

Wszystkie suplementy diety firmy Healthy Food Park można znaleźć w drogeriach Rossmann. Więcej informacji o produktach znajduje się na stronie internetowej producenta: www.healthyfoodpark.pl.Odnowa biologiczna w prezencie Świątecznym

Przed Świętami Bożego Narodzenia firma Healthy Food Park wraz z producentem naturalnej wody mineralnej Jurajska oferuje swoim klientom szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, które będą idealnym prezentem dla ciebie i bliskiej osoby. Do wygrania jest weekendowy pobyt w SPA w miejscowości Serock, opaska monitorująca dla osób aktywnych oraz zestawy suplementów The Run oraz Fit & Slim.

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę wygrania jednej z nagród trzeba kupić przynajmniej dwa produkty z dowolnej serii suplementów firmy HFP i dokończyć zdanie: Jestem rodzicem, dbam o formę, a dzięki temu… Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie: http://am.fitnslim.pl/.

Pełny regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.healthyfoodpark.pl oraz na Facebooku, na stronie www.facebook.com/BiegnijiChudnijDlaZdrowia. Zabawa trwa od 27 listopada od godziny 18.00, do 20 grudnia 2015, do godziny 18.00. Zabawę wspiera naturalna woda mineralna Jurajska.

O firmie Healthy Food Park

Firma promuje i wspiera aktywny tryb życia oraz stosowanie zbilansowanej diety. Oferuje innowacyjne linie suplementów dostosowane do potrzeb osób aktywnych: serię The Run i program Fit & Slim. Priorytetem jest naturalność produktów i najwyższa jakość składników.

O firmie Jurajska

Jurajska należy do wód średniozmineralizowanych o niskiej zawartości sodu. Zrównoważony skład wody obejmuje zawartość jonów: wapnia, magnezu, sodu, chlorków, siarczanów, żelaza, fluorków, jodków oraz wodorowęglanów, co decyduje o jej wysokich walorach smakowych i sprawia, że jest właściwa do codziennego spożycia dla każdego, bez względu na wiek.

Sposób wydobycia i butelkowania spełnia najwyższe normy jakościowe, gwarantując jej krystaliczną czystość oraz spełniając normy zdrowotne i sanitarne. Dzięki nowoczesnym technologiom i sposobom butelkowania, pierwszy kontakt z człowiekiem, powietrzem i otoczeniem ma dopiero po odkręceniu butelki.


Zobacz także