Fitness

Co zrobić, jeśli zapomnimy o treningu?

Zdarza się, że nie jesteś w stanie wykonać zaplanowanego treningu. O ile jest to trening aerobowy, pominięcie jednego dnia, nie stanowi dużego problemu, (...)

Ćwiczenia odchudzające

Ćwiczenia odchudzające mają za zadanie przede wszystkim zwiększyć wydatek energetyczny organizmu, dzięki czemu będziemy mogli zrzucić nadmiar zbędnych (...)

Trening w domu z hantlami

Trening w domu może być znacznie bardziej efektywny, jeśli do ćwiczeń z masą własnego ciała, dołożysz ćwiczenia z hantlami.

Ćwiczenia na brzuch i uda

Ćwiczenia na brzuch i uda – aby poprawić wygląd tych obszarów ciała, należy zwrócić uwagę na całkowitą ilość wydatkowanych i przyjmowanych (...)

Jakie ćwiczenia dla starszych osób?

Osoby w starszym wieku mają często problemy z utratą masy mięśniowej, nadwagą i ze stawami. Jedną z nich przyczyn jest brak ćwiczeń, dlatego nawet (...)

Jak ćwiczyć z nagraniami wideo?

Wiele osób nie chce ćwiczyć poza domem, ponieważ wstydzą się swojego ciała lub nie mają czasu na wizyty w fitness klubie. W sieci nie brakuje nagrań, (...)

Ćwiczenia na różne partie ciała

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki i wzmocnić mięśnie, powinieneś zacząć od zapoznania się z ćwiczeniami, które poprawią ich wygląd. (...)