Hotel Aurora

Adres:

Boh. Warszawy 17, 72-500 Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

Email:

recepcja@hotel-aurora.pl

Telefon:

091 328 12 48

Strona internetowa:

www.hotel-aurora.pl
Starożytna filozofia SPA (Sanitas Per Aqua) - leczenie poprzez wodę w połączeniu ze współczesną filozofią życia w dobrym samopoczuciu "wellness" znalazła odzwierciedlenie w Hotelu Aurora SPA&Wellness.

W naszym SPA nad morzem zapewniamy kompleksową pielęgnację ciała z zastosowaniem najwyższej jakości kosmetyków firm Selvert Thermal, Dermaceutical, EcoPlant. Korzystając z najnowszej wiedzy z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej świadczymy naszym Gościom usługi najwyższej jakości, dopasowując zabiegi i kuracje do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, masaże oraz hydroterapię. Do Państwa dyspozycji oddajemy basen, jacuzzi, sauny oraz wypoczywalnię SPA.

GODZINY OTWARCIA SPA:

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-21:00

GODZINY OTWARCIA BASENU:

W Hotelu Aurora znajduje się największy basen w Międzyzdrojach o wymiarach 20 m x 5 m i głębokości 1,40 m urozmaicony atrakcjami takimi jak: sztuczna rzeka, masaż 2- i 3-dyszowy, kaskada wodna.

Basen otwarty jest codziennie w godzinach 9:00-21:00.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację