Akacjowy Dwór

Adres:

Trzebiatów 14, 73-131 Stargard Szczeciński

Email:

recepcja@akacjowydwor-spa.pl

Telefon:

91 50 65 010

Strona internetowa:

www.akacjowydwor-spa.pl
Hotel SPA Akacjowy Dwór posiada urokliwą i emanującą spokojem część SPA/wellness, która jest doskonałym miejscem na relaks i regenerację sił. Do dyspozycji naszych gości są m.in. nowocześnie i ekskluzywnie wyposażone gabinety odnowy biologicznej i fizjoterapii, sauna sucha i parowa, jacuzzi z balią chłodzącą oraz kameralna sala fitness, gustownie wkomponowane w odrestaurowane pomieszczenia historycznego dworku. Wszystko to sprawia, że znajdą u nas Państwo doskonałe warunki do odprężenia, wypoczynku i odmłodzenia ciała.

Naszą specjalnością jest osobna strefa wellness i SPA, wyposażona w szereg profesjonalnych urządzeń. Baza zabiegowa SPA oferuje ponad 80 rodzajów zabiegów z zakresu kosmetyki, odnowy biologicznej i fizjoterapii. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez odpowiednio wykwalifikowany personel. Do dyspozycji gości są poza tym: solarium, sauna sucha i mokra, jacuzzi, bicze szkockie, sala fitness, salon fryzjerski.

Centrum SPA w Akacjowym Dworze jest czynne codziennie w godzinach od 9:30 do 20:30.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację