Hotel Krasicki

Adres:

Pl.Zamkowy 1/7, 11-100 Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

Email:

hotel@hotelkrasicki.pl

Telefon:

89 537 17 00

Strona internetowa:

www.hotelkrasicki.pl
SPA:

...niezrównane piękno, mądrość i elokwencja

Krasicki uważał, że sława i powaga jest czasem uprzykrzana. Bardzo cenił sobie relaks -prywatny czas spędzany na rozrywkach zgodnych z własnymi upodobaniami.
Znajdujących się w przyziemiu hotelowym, pod pomniekiem Świętej Katarzyny, 10 gabinetów SPA, pozwala gościom, zregenerować siły i odnaleźć harmonię duszy i ciała). Słynąca z niezwykłej urody Święta Katarzyna w starych księgach zamkowych, pozostawiła przepisy na utrzymanie piękna i witalności. Zachowane pradawne receptury napitków i metody zabiegowe, przyniosą ukojenie podczas seansów pielęgnacyjnych: twarzy, dłoni, stóp i ciała. Hodowany od wieków przez mieszkanki miasteczka bez, strzeżona w piwnicach zamku receptura piwa i niezwykłe właściwości termalnych wód, to tradycyjne składniki służące relaksacyjnym rytuałom. Pobyt w saunie błotnej RASOUL przeniesie gości w przestrzeń dalekiego orientu, zabiegi na kamiennym łożu Hammam, rozgrzeją ciało, darując subtelne odprężenie.

GODZINY OTWARCIA SPA:

Poniedziałek - Niedziela
9:00 - 21:00

GODZINY OTWARCIA BASENU:

Poniedziałek - Niedziela
8:00 - 21:00

Centrum Wellness obejmuje:

basen
kompleks saun
jacuzzi
sala fitness
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację