Hotel Belvedere Resort & Spa

Adres:

Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane

Email:

rezerwacja@hotelbelvedere.pl

Telefon:

+48 18 20 21 200

Strona internetowa:

www.hotelbelvedere.pl/
Sekretem pięknego wyglądu i zdrowia jest na pewno odpowiednia pielęgnacja i troska jaką okazujemy ciału. Często nie mamy czasu na długie zabiegi kosmetyczne, które odpowiednio oczyściłyby, nawilżyły i odżywiły skórę. Cera staje się przez to szara, a na twarzy wyraźnie rysują się oznaki zmęczenia i zestresowania. Jednak urlop działa jak gąbka nasączona zimną wodą – zmywa to, co nieprzyjemne, pozostawiając świeżość i blask. Szczególnie jeśli jest to urlop w tak pięknym miejscu jak Zakopane otoczone górami. Jeszcze wspanialej jeśli jest to urlop w hotelu Spa. Zabiegi, które są w nim oferowane pozwolą na całkowite pozbycie się problemów z cerą oraz na kompletne rozluźnienie. Strefa Spa & Wellness Hotelu Belvedere oferuje niezapomniane przeżycia i wspaniałe efekty. Zapraszamy do Centrum wodno-termalnego, w którym skorzystać można z basenu, jacuzzi, dwóch rodzajów saun – fińskiej i tureckiej oraz łaźni rzymskiej. Również dzieci będą miały tu co robić – powstał dla nich bezpieczny brodzik. Nad wszystkim czuwa doświadczony ratownik.

Centrum sportowe to oferta dla osób, które lubią ruch. Znajdą tu między innymi salę gimnastyczną, siłownię oraz kort do squasha.

Centrum Spa to miejsce odnowy biologicznej, wypełnione wspaniałym aromatem i pozytywnymi emocjami. Po zabiegach upiększających i rozluźniających każdy z gości poczuje się jak nowo narodzony. Serdecznie zapraszamy!
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację