Aries Hotel & SPA

Adres:

M.Zaruskiego 5, 34-500 Zakopane

Email:

rezerwacja@hotelaries.pl

Telefon:

(+48) 185 44 44 44

Strona internetowa:

www.hotelaries.pl
Poszukując hotelu pod Tatrami, w którym można należycie zatroszczyć się o swoją kondycję psychofizyczną, nie można trafić na miejsce lepsze niż Aries Hotel & SPA Zakopane. To właśnie tutaj najlepiej spala się kalorie pochłonięte w czasie posiłku przyrządzonego przez wybitnych miejscowych restauratorów, a także regeneruje się po spacerze górskimi szczytami, przełęczami lub po prostu turystycznymi szlakami. Bogato wyposażone centrum SPA & Wellness wszystkich ceniących najwyższy poziom usług gorąco zaprasza przez cały rok - nie tylko podczas sezonu letniego lub zimowego.

Do tego wszystkiego jeszcze należy wspomnieć o wspaniale wyposażonym kompleksie saun, który znajduje się nieopodal pływalni. W zależności od potrzeb czy po prostu chęci można do woli korzystać z aromatycznej łaźni parowej, komory solnej, rosyjskiej bani lub sauny fińskiej. Całości dopełni przyjazna atmosfera oraz łagodne oświetlenie. Cały kompleks jest otwarty od godziny 10 do 21, a że naprawdę robi on wrażenie, można się przekonać chociażby oglądając zapierające dech w piersiach fotografie tego przybytku.

Do tego trzeba nadmienić o przygotowanych atrakcyjnych pakietach SPA Dr Irena Eris Beauty Partner. Można tu znaleźć specjalistyczne zabiegi nawilżające, ujędrniające i oczyszczające skórę. Wszystko to opracowane w zachęcających również cenowo ofertach dla Gości. Pamiętajmy także o bogato wyposażonej siłowni, w której można się wzmocnić przed kolejnymi wypadami w góry.

Dlatego właśnie warto wybrać Aries Hotel & SPA Zakopane.