jestemfit
70 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2016-06-20 20:14
Jak w temacie - co polecacie dla osób w tym wieku, u których pojawiły się już pierwsze zmarszczki? Skóra raczej sucha...
klaudunia
5 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-21 13:58
I co? znalazłaś coś? Ja staram się używać naturalnych środków, a najlepsze są kremy dla dzieci, najdelikatniejsze i wiadomo że nie zaszkodzą :)
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-02-24 10:03
Super jest krem z ziaji, z koziego mleka, 25+. Stosuję go, bardzo fajnie się wchłania ten na dzień, makijaż się na nim nie "waży". A na noc jest tłuściejszy, rano trochę się świecę, ale mam skórę suchą i wrażliwą, więc takie natłuszczenie mi nie szkodzi. Nie mam też żadnych problemów, niedoskonałości na twarzy. Zazwyczaj jak mi jakiś krem nie podpasuje, to natychmiast pojawiają się u mnie wypryski. Wiem też, że jest krem garnier +25, ale nie stosowałam. Zresztą nie jest powiedziane, że nie możesz użyć np. kremu +30. Każda cera jest inna i takie kierowanie się wiekiem na pudełku nie bardzo jest wskazane:) dobry może być też krem z ziaji +30 oliwkowy. 
karolfit33
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-10-04 20:20
ja nie wiem jakie kremy trzeba stosować, ale wydaje mi się że natura sama wie co robi i nie należy jej przeszkadzać, ja bym raczej stawiał na naturalne środki pielęgnacyjne i odmładzające, chyba są takie?


karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-01-30 22:35
nie znam się na kremach, chętnie posłuchałabym jakiejś eksperckiej rady, też słyszała pozytywne opnie o ziaji, ale nie do końca jestem przekonana, ktoś jeszcze wypowie się w temacie?
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację