Klub STYL

Adres:

Łódzka 18, 95-100 Zgierz

Email:

recepcja@klubstyl.pl

Telefon:

695-891-732

Strona internetowa:

klubstyl.pl/
Miejsce tworzone z pasją dla Twojej pasji!

Jesteś zwolennikiem zdrowego i aktywnego stylu życia? Lubisz stawiać przed sobą wyzwania? Chcesz realizować swoje cele? A może chcesz po prostu popracować nad swoim ciałem? Klub STYL powstał z myślą o Tobie!

Klub STYL to doświadczeni instruktorzy, profesjonalna obsługa oraz klimatyczne wnętrza wypełnione markowym sprzętem. To miejsce, w którym doradzą Ci ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Dla Naszego Zespołu ruch to hobby oraz sposób na życie.

Klub STYL to cztery strefy siłowni: strefa cardio, strefa maszyn, strefa treningu funkcjonalnego oraz wydzielona strefa wolnych ciężarów. Nasza siłownia jest wyposażona w najlepszy sprzęt takich marek jak Technogym oraz HES. Dla wielbicieli zajęć grupowych posiadamy przestronną salę fitness, wyposażoną w sprzęt Reebok, Tiguar oraz Jordan. Oferujemy Ci szeroki wybór zajęć wzmacniających, spalających, tanecznych, cardio oraz mentalnych. Dbając o Twoje bezpieczeństwo pomyśleliśmy o piłkach Safety Plus – mogą na nich ćwiczy również kobiety w ciąży.

Klub jest czynny w godzinach:

PON - PT
07:00 - 22:00

SOBOTA I NIEDZIELE
08:00 - 16:00
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację