Fitness X-Ray klub

Adres:

Sandomierska 112, 25-324 Kielce

Email:

biuro@fitnessx-ray.pl

Telefon:

041-343-24-69

Strona internetowa:

fitnessx-ray.pl/
Fitness X-Ray to kameralny klub prowadzony z pasji do sportu. To klub stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezwykle przyjazną atmosferę.

Otwarcie nastąpiło 11 września 2004 roku. Od tego momentu z każdym dniem podnosimy swój profesjonalizm, współpracujemy z najlepszymi trenerami, cały czas modyfikujemy park maszyn tak aby każdy mógł ćwiczyć według swojego indywidualnego planu. Śmiało możemy stwierdzić, że dajemy klientom możliwość zdrowszego i szczęśliwszego stylu życia.

Fitness X-Ray to klub dla klientów, dlatego uważnie słuchamy sugestii naszych klientów i wprowadzamy wszystkie pomysły dzięki którym stajemy się coraz lepsi. Stawiając na zdrowy styl życia chętnie pomagamy młodym adeptom zaczynającym swoją przygodę z treningiem siłowym czy aerobowym. Wskazówki treningowe, plan treningu są dla nas na porządku dziennym.

Nasze starania zostały docenione przez naszych klientów czego wynikiem jest statuetka Laur Piękna. Zajęliśmy w 2014 roku III miejsce w kategorii kluby fitness w województwie świętokrzyskim.