I'm Fit Gdańsk

Adres:

Załogowa 16, 80-557 Gdańsk (pomorskie)

Email:

kontakt@imfitgdansk.pl

Telefon:

58 760 00 40

Strona internetowa:

imfitgdansk.pl
Chcesz zadbać o kondycję? Pragniesz zmienić swoją sylwetkę i poczuć się atrakcyjnie, a przy okazji spędzić czas w miłej i przyjemnej atmosferze? Mamy wszystko to, czego potrzebujesz. Powstaliśmy z myślą o ludziach, którym zależy na tym, by być w formie – niezależnie od wieku i płci. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby, która do nas przyjdzie. Dla nas ruch jest czymś więcej aniżeli tylko sposobem na zyskanie pięknej figury. Jest to nieodłączna część życia – przekonamy Cię, iż warto postawić na aktywność.

Ruch to gwarancja dobrego samopoczucia – i fizycznego, i psychicznego. Osoby aktywne są bardziej pewne siebie, lepiej radzą sobie z problemami dnia codziennego, a przy tym są zdrowsze i świadome atutów swego wyglądu. Dla nas najważniejsza jest jakość usług, a nie ich ilość, dlatego też każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Program treningu i jego intensywność dopasujemy do Twoich możliwości.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację