malinowamamba
35 postów
Kobieta
Stargard Szczeciński
Napisano: 2015-10-22 17:12
Nie wiem, czy umieszczam ten post w odpowiednim dziale - mam nadzieję, że tak.;-) Ostatnio w pewnym programie tv radzili, żeby przy wykonywaniu codziennych czynności (typu gotowanie, prasowanie etc) dodatkowo ćwiczyć - robić jakieś przysiady, skłony czy wymachy. Uważacie, że to głupota czy jednak warto by było spróbować? ;-)
Rojo
25 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-22 22:14
hmm wg mnie to juz przesada, ale czytalem jakis artykul o tym, aby napinac miesnie posladkow gdzie sie tylko da. Np stojac na przystanku autobusowym, prasujac itp.
Napinamy miesnie posladkow, liczymy do 4 i luzujemy i tak w kolko.
Karolajna
56 postów
Kobieta
Giżycko
Napisano: 2015-10-24 12:21
Nie dajmy się zwariować, człowiek to nie jakiś cyborg ćwiczący przez cały czas :P.
Tadeo
21 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-24 18:30
Rojo - to samo czytalem gdzies. Tak samo jak z napinaniem miesni brzucha - mozna napinac, liczyc do 4 i luzowac. Tez ponoc dziala, zawsze to jakas namiastka cwiczen, wtedy gdy nie mamy na nie czasu/mozliwosci.
kamila12
33 postów
Kobieta
Zielona Góra
Napisano: 2015-10-25 15:37
Nie rozumiem,po co się z tego śmiać - przecież nikt nie mówi o ćwiczeniu 24 godziny na dobę, ale faktycznie czasem choćby przy staniu nad garami można to i owo
dla sylwetki zrobić.
Marcin
22 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-30 19:06
No wiadomo, ze mozna. Tym bardziej, ze tego przeciez z zewnatrz praktycznie nie widac - jak np stoisz w zimie w kurce i napinasz posladki na przystanku, czekajac na autobus do pracy:>
77roz
1 post
Kobieta
Napisano: 2015-11-15 06:22
  • Polecam ćwiczenia ,pośladki należy ćwiczyć.Ja o nich od zapominam ale od lat chodzę z wciągniętym brzuchem ,doszłam do takiej wprawy że dzieje się na zasadzie odruchu prawie tak jak oddychanie i brzuszka nie ma . Pozdrawiam.

SlimFitMan
6 postów
Mężczyzna
Kraków
Napisano: 2016-06-09 15:27 [Ostatnio zmieniono: 2016-06-09 15:29]
Jeśli chodzi o wykonywanie ćwiczeń podczas codziennych czynności, to na pewno taniec. Uniwersalny i nie wygląda głupio. A przy tym podnosi poczucie szczęścia, przez co czujemy się lepiej. Zakładasz słuchawki na uszy, puszczasz ulubioną muzykę (najlepiej taneczną, rozrywkową) i tańczysz myjąc naczynia lub odkurzając.
Dużo frajdy, ruszasz się, ćwiczysz, spalasz tkankę tłuszczową.
______________________
www.slimfitman.blogspot.com
mietb
10 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-09 17:18
Nie wiem kto to wymyslił, te ćwiczenia podczas normalnych czynnosci. Uważam jednak, że te ćwiczenia rozpraszają naszą inną pracęJak ktoś gotuje to dodatkowa czynność może spowodować poparzenie, przypalenie potrawy, rozgotowanie itd.. Prosty przykład, niech ktoś spróbuje wykonać jakieś proste ćwiczenie i jednocześnie napisać coś na tym forum. Po prostu nie da sie zrobić tego dobrze. W autobusie miejskim jak sie skupisz na ćwiczeniach to złodziej kieszonkowy szybko oskubie. Nie polecam
lukasz33
7 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-05-15 19:33
Karolajna ma rację, ćwiczymy bo lubimy, jak będziemy ćwiczyć w każdej wolnej chwili to w końcu to znienawidzimy, ja wolę długi spacer albo jazdę na rowerze, jednak ćwiczenia przy innych czynnościach mnie nie kręcą ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację