Karolajna
56 postów
Kobieta
Giżycko
Napisano: 2015-11-23 09:20
Spotkałam się ostatnio z takim poglądem, że ćwiczenia na brzuch mogą sprawić, że piersi zmaleją. Co o tym myślicie? To może być prawda? Bardzo bym chciała uniknąć takiej sytuacji;-)
jestemfit
70 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2016-02-03 18:23
Hmmm...wydaje mi się, że to przesada. Chyba co najwyżej go ujędrni czy podniesie trochę, ja ćwiczę i nic mi się nie zmniejszyło w tej kwestii ;-)
Yuugurechan
3 posty
Kobieta
Napisano: 2016-10-08 22:31
Z jednej strony piersi składają się w dużej ilości z tłuszczu, dlatego zrzucając kilogramy również i z tej partii ciała zmniejszają się obwody.Jednak z drugiej same ćwiczenia siłowe na brzuch (bez diety) nie powinny powodować dużej utraty kilogramów więc byłabym spokojna.
klaudunia
5 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-21 13:57
Wydaje mi się, że jak brzuch chudnie, to również inne partie ciała, w tym także piersi. Koleżanka opowiadała mi że jak chudła, to najpierw schudły jej nogi, dopiero później brzuch i piersi, a ćwiczenia na brzuch to mogą też wytworzyc mięśnie, ale nie jestem pewna
kamil40
6 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-08-29 11:40
To oczywiste, że jak chudnie brzuch, również zmniejsza się masa innych części ciała. U każdego wygląda to inaczej, nie wiem w którym momencie zaczynają maleć piersi ;)
xKamil
1 post
Mężczyzna
Napisano: 2017-10-01 08:46
Jesli bedziesz trenowala cwiczenia na redukcje tknki tluszczowej to piersi troche zmaleja ale beda bardziej jedrne ale jesli cwiczysz na misnie brzucha czyli malo spalasz tkanki tluszczowej a bardziej budujesz miesnie to nie powinno byc problemu
Shedyx
2 posty
Mężczyzna
Napisano: 2017-11-01 22:39
Kolega wyżej ma racje ,ćwicząc spalamy kalorie,a co za tym idzie tłuszcz .Wiec tłuszcz z piersi minimalnie zniknie :) 
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-10-08 19:32
powiem tak, koleżanka kiedyś się odchudzała, i intensywnie ćwiczyła, między innymi ze względu na duże piersi, najpierw schudła w nogach, potem trochę brzuch zszedł, ale w biuście to ona nie wiele straciła :)
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2019-08-28 15:45
coś tam się zmniejszą, ale nieznacznie, jak chudnie brzuch, chudną inne partie ciała, to pewnie i piersi ;)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2020-07-27 16:06
nie wiem jak to jest z ćwiczeniami na sam brzuch, wiem za to że jak się chudnie, to właśnie wszystko idzie partiami ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację