jestemiza
30 postów
Kobieta
Puławy
Napisano: 2015-11-05 12:19
Ćwiczenia odchudzające są w stanie dać odpowiednie rezultaty wtedy, gdy wykonujemy je z odpowiednią regularnością - a zauważyłam,że sporo osób o tym zapomina i opuszcza treningi.
W ostatnich latach sporym powodzeniem cieszą się treningi cardio, dzięki którym jesteśmy w stanie spalić dużą ilość kalorii w stosunkowo krótkim czasie.
Podobnie jest z popularnymi interwałami, które wykonywać możemy zarówno w klubie fitness,jak i w domu.
Znalazłam też  fajne ćwiczenia odchudzające na uda (od 2 tygodni wykonuję je regularnie i już widzę efekty, więc podzielę się nimi z Wami):
1.przysiady w rozkroku
2.półprzysiady
3.wykroki
4.wypady w tył
5.wypady w przód
6.wznoszenie ugiętej nogi
Każdą serię powtarzam przynajmniej 30 razy.
Jagoda
40 postów
Kobieta
Kołobrzeg
Napisano: 2015-12-21 19:55
Od wykroków miałam początkowo okropne zakwasy, ale po kilku dniach minęły i zwiększyłam wtedy znacznie ilość powtórzeń.
mietb
10 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-09 17:10
Każdy ruch pobudza mieśnie zmniejszając tkankę tłuszczową, więc uważam, że kazdy nasz wysiłek spowoduje spalanie kalorii. Podobaja mnie się jednak ćwiczenia napisane w temacie, ponieważ motywują do systematycznej pracy nad naszym ciałem
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2019-11-19 13:49
byłam na siłowni po raz pierwszy, super sprawa, tylko że ja mieszkam na wsi i nie wiem czy będę miała jak tak dojeżdżać, słyszałam o treningu cardio i treningu siłowym, i jeden i drugi znakomicie działa na odchudzanie ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację