Aktywna22
25 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-31 15:58
Zastanawiam się czy nie zafundować sobie makijażu permamentnego. Mam tu na myśli korekcję brwi gdyż moje są bardzo jasne i nie równe.   Czy taki makijaż jest bezpieczny ? Można dostać uczulenia od tego zabiegu? No i jak długo się trzyma na skórze? 
agataem
6 postów
Kobieta
Rumia
Napisano: 2015-11-03 12:24
Tylko jedna uwaga- permanentny, nie permamentny:-). Moja siostra ma tak zrobione brwi i jest bardzo zadowolona.  Trzyma jej się już bodajże  trzeci rok, wygląda fajnie i naturalnie.O uczuleniach nie słyszałam. 
Krysia83
10 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2015-11-24 14:05
Zrób jeśli chcesz ale u dobrej kosmetyczki. Jeśli coś pójdzie nie tak to pamiętaj że będziesz z tym chodził długie miesiące ;)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-06-18 12:54
popieram, jeżeli ktoś się decyduje na takie zabiegi, trzeba wybrać dobrą i sprawdzoną kosmetyczkę, tutaj najważniejsza jest ostrożność i bezpieczeństwo ;) w końcu to nasze ciało :)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2019-06-04 17:07
makijaż permanentny, a fuj, od razu mi się nie dobrze robi jak widzę te cizie wymalowane i z przesadnym makijażem pod skórą :(:(
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2020-05-03 10:48
i jak jest jakieś zainteresowanie tego rodzaju makijażem? może mogłabym kogoś polecić ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację