Co wziąć ze sobą na siłownię?

Siłownia
Ocena artykułu: 4.4/5 (64 głosów)
Na pewno nie chcesz, by już pierwszego dnia na siłowni trener wygonił Cię z powodu stroju zagrażającego bezpieczeństwu.
Co wziąć ze sobą na siłownię?

Oto kilka rzeczy, które należy wrzucić do torby sportowej:

Ubranie do treningu - najlepiej, jeśli jest dobrej jakości. Nie przejmuj się tym, jak w nim wyglądasz, nie musisz też podążać za trendami w modzie.

Buty - najlepiej na płaskiej podeszwie. Wiele osób trenuje po prostu w butach do biegania. Niewskazane będą trampki, sandały lub eleganckie obuwie.

Shaker - to nieodłączny element każdego sportowca. Najlepiej kup shaker wysokiej jakości, który nie będzie miał problemów z przeciekaniem i będzie pomocny przez wiele miesięcy. Niektóre modele mają pojemniki na tabletki i dodatkową porcję odżywki, co jest bardzo przydatne.

Dziennik ćwiczeń - wielu osobom nie chce się go wypełniać, ale dzięki niemu możesz zoptymalizować swoje wyniki. Uzupełnij go jak najszybciej po skończeniu treningu.

Ręczniki - dzięki nim, nie będziesz musiał kłaść się na spoconej ławeczce. Przydadzą się także po to, by otrzeć pot z oczu i wytrzeć się po prysznicu. Nie zapomnij o tym, by wziąć ze sobą żel pod prysznic.

Odtwarzacz muzyki - jeśli nie lubisz słuchać przebojów z radia, które jest odtwarzane w siłowni, wybierz własną muzykę. Lepiej jest zabrać mały odtwarzacz, niż ryzykować utratę smartfona.

Licznik interwałowy ze stoperem - takie urządzenie kosztuje grosze, a dzięki niemu będziesz wiedział, że trenujesz w odpowiednim tempie. Taką aplikację możesz zainstalować także w swoim smartfonie.Komentarze

  1. ~Magdalena, (IP: *.*.11.253) 2016-11-11 20:08:37

    Co wziąć ze sobą na siłownię...? A może lepiej byłoby zadać pytanie - gdzie pójść na siłownię, żeby nie trzeba było ze sobą za wiele zabierać?;) Sprawdź największy ranking siłowni, klubów fitness i trenerów personalnych na www.gymbook.pl

Napisz komentarz

Jeżeli nie chcesz przepisywać kodu z obrazka zaloguj się lub zarejestruj.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.