NW- ZX2 – świetny odtwarzacz od Sony

Lifestyle
Ocena artykułu: 4.4/5 (60 głosów)
Firma Sony pokazała nowy player audio Sony Walkman to urządzenie, które przez wiele lat było jednym z najlepszych wyborów dla audiofilów.
NW- ZX2 – świetny odtwarzacz od Sony

Kilka lat temu znacznie straciło ono na znaczeniu, ponieważ ludzie zaczęli słuchać muzyki na smartfonach.

NW- ZX2 - wysoka jakość
NW-ZX2 zachęca do słuchania muzyki w „starym stylu”. To odtwarzacz, który umożliwia słuchanie muzyki w większej, niż standardowa rozdzielczości. Daje mu to ogromną przewagę nad smartfonami, bo dzięki temu odtwarzaczowi podłączonemu do dobrych słuchawek, możesz usłyszeń wszystkie detale dźwięku i poczuć się jakbyś siedział na scenie.

Jego ogromnym plusem jest długi czas działania na baterii - smartfon wyładowuje się po jednym - dwóch dniach słuchania, natomiast odtwarzacz od Sony, dopiero po 33 godzinach.

Odtwarzacz Sony pozwala także na słuchanie dźwięku w wysokiej jakości przez złącze Bluetooth. Plusem jest też obudowa wykonana z aluminium i gumy i duża ilość przycisków, które pozwalają na sterowanie playerem wtedy, gdy znajduje się w kieszeni. Jego podzespoły stworzono z myślą o wyeliminowaniu zakłóceń. Można go obsługiwać także za pomocą ekranu dotykowego.

Według nas, odtwarzacza NW-ZX2 może zyskać popularność u osób, które nie są zadowolone ze słuchania muzyki na zwykłym smartfonie.

CES 2015: New Hi Res Walkman - NW-ZX2 (FIRST LOOK)
odtwarzacz sony


Napisz komentarz

Jeżeli nie chcesz przepisywać kodu z obrazka zaloguj się lub zarejestruj.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.