Nowe Go Pro - sprzęt warty uwagi

Lifestyle
Ocena artykułu: 4.5/5 (63 głosów)
Kilka lat temu trudno było znaleźć kamerę, która byłaby wytrzymała i pozwalała na filmowanie ekstremalnych wyczynów.
Nowe Go Pro - sprzęt warty uwagi

Sytuację zmieniła niewielka kamera Go Pro Hero, dzięki której jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się nagrania przedstawiające sporty ekstremalne z kamery umieszczonej w centrum akcji. Najnowszy model to Go Pro Hero 4 Black, która nagrywa filmy 4K i ma niewielki, dotykowy ekran.

Specyfikacja kamery

Kamera ma matrycę 12 Mp ze stabilizacją obrazu, obudowa jest wodoodporna do 40 m. Można nią nagrywać z prędkością do 240 klatek na sekundę. Wyposażono ją w kilka trybów nagrywania i w przeciwieństwie do starszych modeli, kamera ma niewielki wyświetlacz (oczywiście czarno-biały).

Go Pro Hero posiada obiektyw z możliwością dopasowania jednego z trzech kątów widzenia. Według producenta, jej możliwości są 2 razy większe, niż poprzednika.

Inne opcje to:

  • Nocna ekspozycja
  • Quickcapture - szybkie włączanie kamery i rozpoczęcie nagrywania
  • Lepszy zakres przechwytywanego dźwięku


Powstało kilka wersji kamery - Hero 4 Silver ma ekran kolorowy, dlatego jest o wiele wygodniejsza do robienia zdjęć. Kamery różnią się także możliwościami procesora.Napisz komentarz

Jeżeli nie chcesz przepisywać kodu z obrazka zaloguj się lub zarejestruj.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.