malinowamamba
35 postów
Kobieta
Stargard Szczeciński
Napisano: 2015-10-22 17:09
Mnóstwo ostatnimi czasy powstało klinik medycyny estetycznej w Polsce. Wiadomo, że niektóre są lepsze, a inne gorsze. Jak uważacie - czym kierować się w wyborze odpowiedniej kliniki?
Rojo
25 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-22 22:18
hmm renoma i poleceniami od znajomych. Ale uwazaj na to, co pisza w internecie, bowiem moga to pisac osoby zatrudnione/pracujace w danej klinice i ja chwalce specjalnie za pieniadze.
tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2015-10-24 12:31
Jeśli są to kliniki w Twoim mieście i masz trochę czasu, radziłabym Ci podjechać tam,rozejrzeć się,porozmawiać z personelem. Wyczujesz,czy jest porządnie czy wręcz przeciwnie- że to jacyś partacze.
karolfit33
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-10-04 15:37
Najelpiej wybierac te polecane przez znajomych, to najlepsza rekomendacja według mnie. Choć tak szczerze to mam średnią opinię jeżeli chodzi o medycynę estetyczną ;) Po co naprawiać naturę?
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2019-03-01 14:52
najlepszą rekomendacją są znajomi, choć te najznakomitsze z pewnością mają nieskazitelną opinię w internecie, osobiście nie korzystam z usług takich klinik, staram się pomagać sobie siłami natury ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację