superwoman
21 postów
Kobieta
Kęty
Napisano: 2015-10-22 16:51
Boczki to zmora wielu kobiet – nawet tych szczupłych. Tłuszcz gromadzący się w okolicach talii nie wygląda dobrze – istnieje jednak sporo ćwiczeń na boczki pomagających się ich skutecznie pozbyć:
1. Hula hop – codzienne kręcenie przynajmniej przez kwadrans bardzo pomaga. Talia będzie wysmuklona już po dwóch tygodniach regularnego wykonywania tego prostego ćwiczenia.
2. Nożyce - leżymy na plecach, ręce ułożone są wzdłuż ciała. Możemy wykonywać różne warianty tego ćwiczenia:
a. nożyce poziome
b. nożyce pionowe
c. nożyce okrążane
3. Skrętoskłony, czyli tzn. brzuszki skośne, wykonywane z leżenia – to ćwiczenie bardzo pomaga w walce z niechcianymi boczkami.
4. Skłony – zarówno te ze stania, jak i siadu skrzyżnego – warto wykonywać dziennie przynajmniej 50 powtórzeń i co tydzień zwiększać ich ilość o 10.


  Mam nadzieję, że komuś się przyda. :-)



robyn
8 postów
Kobieta
Opole
Napisano: 2015-10-29 10:32
Chętnie wypróbuję, bo chociaż ma w miarę szczupłą budowę, to z boczkami niestety jest problem...
Ewa85
1 post
Kobieta
Napisano: 2015-11-29 13:34 [Ostatnio zmieniono: 2015-11-29 13:34]
Bardzo fajne ćwiczenia na boczki http://super-brzuch.pl/cwiczenia-na-boczki/
Lepszych nie znalazłam
Jagoda
40 postów
Kobieta
Kołobrzeg
Napisano: 2015-12-21 19:58
Ja przez miesiąc robiłam zestaw Tiffany Rothe - efekty znakomite!
Yuugurechan
3 posty
Kobieta
Napisano: 2016-10-08 22:26
Jagoda
Ja przez miesiąc robiłam zestaw Tiffany Rothe - efekty znakomite!
Tak Tiffoczki jak niektórzy nazywają booty shaking Tiffany przynoszą piorunujące rezultaty. Po pierwszym razie zakwasy czułam w wielu miejscach, chociaż już od dawna wykonywałam inne ćwiczenia. Hula hop to też super sprawa.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację