Pablo
12 postów
Mężczyzna
Bydgoszcz
Napisano: 2015-10-21 08:41
Odżywki dla sportowców.
Odżywki bierzemy po to, aby zmobilizować nasz organizm do szybkiego spalania tkanki tłuszczowej lub po to, by budować masę.
 Odżywki dedykowane sportowcom dodają energii i w dużym stopniu zwiększają naszą wytrzymałość. Warto pomyśleć o odzywkach zawierających kreatynę – ten aminokwas występuje także naturalnie w organizmie, pobudza ciało do wykonywania zwiększonej pracy. Nie zapominajmy jednak o tym, iż kiedy przyjmujemy kreatynę, musimy zwiększyć ilość wypijanej wody. Ta substancja bowiem nieco nas odwadnia. Kreatyna pomoże nam zbudować imponujące mięśnie.
Bardzo często odżywki dla sportowców zawierają także:
 -białka, czyli odżywki proteinowe
 - glutaminę, czyli odżywki glutaminowe.
 
Nie zapominajmy jednak o tym, że bez wysiłku fizycznego żadna odżywka nie pomoże nam spalić tłuszczu ani zbudować mięśni.  :-)



radekWas
1 post
Mężczyzna
Napisano: 2015-11-18 13:25
dokładnie bez wysilku fizycznego nie ma nic, dlatego nie rozumiem ludzi ktorzy pokazuja sie ze strony pakera a zajadaja sie sterydami.
Od pewnego czasu szukam coś na wytrzymałość brałem różne jakie suplementy diety i efekty były słabe trenuje amatorsko. Z Gry piłki nie żyje do tego dochodzi praca, pracuje jako fizyczny i potrzebowałem jakieś odżywki żeby mojia wytrzymałość się poprawiła. Kolega który trenuje na siłowni systematycznie i ma pojęcie na ten temat co jest dobre a co szkodzi zdrowiu a efekty są mizerne. Polecił mi SOMATODROL i biorę go regularnie i naprawdę fajne efekty są widze po treningach i po meczach że moja kondycja się poprawiła tak 20% i nie ukrywam sylwetka nóg jest ładniejsza pozdrawiam ja kupuje z tej stronki jest tanio i produkt jest sprawdzony -somat-suplement


Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację