violetta1980
30 postów
Kobieta
Kętrzyn
Napisano: 2015-10-19 11:11
Czy któraś z Was próbowała takiego zabiegu? Podobno w winie jest mnóstwo antyutleniaczy, więc działa na skórę znakomicie - w prócz tego dostaje się lampkę wina do wypicia w trakcie zabiegu ;-) Myślicie, że warto się skusić?
martagrzechuwarta
37 postów
Kobieta
Elbląg
Napisano: 2015-10-20 21:22
Brzmi wspaniale! Gdyby nie to, że mam ostatnio bardzo ograniczony budżet i nie mogą pozwolić sobie chwilowo na takie przyjemności, sama bym poszła ;-)
Kongo
18 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-22 11:21
A ile taka przyjemnosc moze kosztowac? I czy jest udowodnione, ze naprawde dziala, czy to tylko chwyt marketingowy?
anna22
20 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-24 20:34
Podpinam się do pytania: ile taka kąpiel kosztuje? Ja bym wolałam kąpiel w jakiś solankach albo ziołach, chyba zdrowsza?
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-01-09 23:14
Najlepsze SPA oferują takie zabiegi, a ich koszt oscyluje przy kwocie około 100 złotych za seans, przynajmniej tak wyczytałam na jakiejś stronie SPA ;) Też słyszałam że takie kąpiele są zdrowe, ale nie stać nas na to w domowych warunkach, ja tam zdecydowanie wolę lampkę wina do kąpieli, choć kąpiel w czerwonym winie mogłaby być wyjątkowo przyjemna, a do tego jeszcze zdziałać jakieś cuda na mojej skórze. Brzmi wspaniale i zachęcająco, ale wyjątkowo drogo ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację