Dorcia1980
15 postów
Kobieta
Gostynin
Napisano: 2015-10-19 10:48
Warto sięgać przed treningiem po odżywki z dodatkiem guarany? Faktycznie są w stanie dodać energii?
pannaanna
30 postów
Kobieta
Bielsko-Biała
Napisano: 2016-02-01 15:00
Jak najbardziej - swego czasu zażywałam Power Guarana (połączenie guarany i kofeiny).Poprawia kondycję, ogólną wydolność organizmu, poprawia koncentrację. polecam
majkka
5 postów
Kobieta
Napisano: 2016-05-15 19:25
A myślicie, że taka zawarta w herbacie Active Burn Thermogenic Formula też zda egzamin? 
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-04-14 09:50
Widziałam na stronie producenta, że humavit również w ofercie ma suplement z guaraną. Dobra cena jak na produkt, który starcza na miesiąc.
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-09-25 09:24
sama sie przekonałam, jak dobre są odżywki z guaraną, zresztą w internecie jest mnóstwo informacji na ten temat i są one jak najbardziej prawdziwe ;)
to wyjątkowo zdrowy ekstrakt z nasion guarany, zawierający przyswajalną dla organizmu człowieka kofeinę, w przeciwieństwie do kofeiny jaka jest w kawowcu jest ona o wiele wolniej przyswajalna dzięki czemu jest lepsza w działaniu. Wyjątkowo skutecznie wspomaga witalność fizyczną i psychiczną, poprawia koncentrację człowieka, zmniejsza efekt zmęczenia, znacznie wspomaga utratę tkanki tłuszczowej. Odżywki z guarany przeznaczone są dla osób ciężko pracujących fizycznie oraz umysłowo oraz a może głównie jako preparat przed treningowy :):):)

Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2019-07-23 07:37
znalazłam taką definicję guarany ;)
"Guarana – ekstrakt z nasion guarany, zawierający dobrze przyswajalną dla naszego organizmu kofeinę, w przeciwieństwie do kofeiny z kawowca jest ona wolniej przyswajalna dzięki czemu jest stabilniejsza w działaniu. Wspomaga witalność fizyczną i psychiczną, poprawia koncentrację, zmniejsza zmęczenie, wspomaga utratę tkanki tłuszczowej. Przeznaczona dla osób ciężko pracujących fizycznie oraz umysłowo a także jako preparat przed treningowy."
chyba się powtarzam, bo "wieczniesieodchudzam" już to napisała. Preparatów z guaraną w sieci jest mnóstwo, oczywiście dobór najlepszego wcale nie jest prosty i tutaj powstaje pytanie: jaki wybrać dla siebie??? ;)

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację