anusiak
19 postów
Kobieta
Wrocław
Napisano: 2015-10-11 08:59
Co najchętniej oglądacie w telewizji? Ja w sumie ostatnio oglądam Ugotowanych i filmy w tvp kultura - wolę już poczytać książkę niż siedzieć przed tv.
Daro
19 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-12 18:56
Nie lubie tv - wg mnie oglupia ludzi. Ogladam tylko mecze i top gear i tyle.
Lidia
18 postów
Kobieta
Jawor
Napisano: 2015-10-12 20:44
Oj ja sporo ogladam i wiem, ze zle robie. Wszelakie seriale, dlaczego ja, szpital, szkola, na wspolnej, m jak milosc i takie tam zapchajdziury. Tv u mnue jest wlaczony prawie caly czas.
kiedyscieznajde
10 postów
Kobieta
Nowa Sól
Napisano: 2015-10-13 15:33
Kurczę, nie wyobrażam sobie tego, żeby stale mieć włączony tv. Muzyka owszem, może sobie grać po cichu przez cały dzień, ale tv włączam może na dwie godziny dziennie. Zwykle kanały info.
malgonia84
18 postów
Kobieta
Żagań
Napisano: 2015-10-15 09:23
No ja lubie takze jak cos gra u mnie i do mnie mowi jak jestem sama w domu. Nie patrze na to, ale lubie sam dzwiek, a radio jakos mnie drazni po prostu.

Lucy
23 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-22 21:38
a ja jak przychodzę z pracy to nawet nie włączam tv. Mam taki szum w robocie bo pracuję z ludzmi, że czasem pragnę ciszy. Poza tym nic ciekawego nie ma, czasem dadzą jakiś dobry film ale to naprawdę sporadycznie. Strata czasu i kasy na tv. 
Tadeo
21 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-24 18:50
A ja lubie obejrzec sobie polityke i wiadomosci w telewizorze. Ostatnio ogladalem debaty i musze przyznac, ze madrze tam mowili niektorzy ale niektorzy niezbyt!
karolcia555
8 postów
Kobieta
Grójec
Napisano: 2015-10-25 16:15
Ja w ogóle nie posiadam telewizora i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.;-)
ania235
7 postów
Kobieta
Napisano: 2017-05-30 09:34
Nie oglądam TV, telewizja skutecznie ogłupia, szczególnie tych najmłodszych. Ostatnio jedynie Wojenne dziewczyny oglądam, i film w zakochanej jedynce, pod warunkiem że jest wart obejrzenia.
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-01-25 23:19
nie ma o czym rozmawiać, telewizja ogłupia i tyle ;) ja staram się nie oglądać, chyba że jestem bardzo zmęczona i potrzebuje resetu, a akurat nie mogę wyjść na spacer, to włączam najgłupszy serial i się resetuje :)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację