blackcat
24 postów
Kobieta
Białystok
Napisano: 2015-10-11 08:55
Ja nie wyobrażam sobie dnia bez czerwonej i zielonej herbaty 0 i to od wielu lat. Czarnej już właściwie nie pijam. A jakie herbaty Wy wybieracie?
kiedyscieznajde
10 postów
Kobieta
Nowa Sól
Napisano: 2015-10-12 13:35
Zieloną owszem - choć nie codziennie. Oczywiście nie mówię o takiej w torebkach, ale porządnej, sypanej, dobrej jakości herbacie. Do smaku czerwonej jakoś nie mogłam się przyzwyczaić, więc jej nie pijam.
lilija
20 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2015-10-15 22:08
Ja pijam wszelakie herbaty - zielona, czerwona, biala, czarna, smakowa itp itd - uwielbiam herbaty, szczegolnie jesiennymi/zimowymi wieczorami - kocyk, ksiazka i czajniczek herbaty - mrrr.
beznicku
24 postów
Kobieta
Szczecin
Napisano: 2015-10-24 12:27
lilija- za to latem zimne,orzeźwiające herbaty z dużą ilością lodu, cytryny i mięty :P
Aktywna22
25 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-29 21:27
Zdecydowanie zielona i najlepiej z dodatkami. Np marynowana cytryna fantastycznie komponuje się z herbatą :)  
Eve
25 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-31 16:50
Ja najbardziej lubię zieloną herbatę. Poza walorami smakowymi ma sporo właściwości leczniczych np. pobudza i orzeźwia, dlatego warto ją pić przy wzmożonym wysiłku intelektualnym. Działa także przeciw cellulitowi oraz przeciwko paradontozie. Ponadto dzięki zawartym w niej polifenolom wspomaga odchudzanie :) 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację