lilija
20 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2015-10-10 10:16
Stosujecie albo stosowaliście jakieś tabletki na odchudzanie? Warto? A może to tylko ściema z ich cudownym działaniem ?
lili
15 postów
Kobieta
Zambrów
Napisano: 2015-10-10 11:57
Stanowczo odradzam tego typu specyfiki - niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Zdrowa dieta plus ruch - wystarcza!
nosleep
16 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-10 13:39
@lili ale próbowałas i nie zadzaiłały ? Czemu jesteś przeciwna ??
malgonia84
18 postów
Kobieta
Żagań
Napisano: 2015-10-17 21:57
Ja nie stosuję tabletek na odchudzanie, po prostu zdrowo się odżywiam. Nie kupuję białego pieczywa tylko sama w domu przyrządzam chlebek PFV ze specjalnej mieszanki. Można ją kupić przez internet. Chleb PFV nie zawiera mąki zbożowej tylko mieszankę surowców roślinnych pochodzących z fasoli mung, fasoli białej, otrąb pszennych i owsianych. Składniki te powoduj zmniejszenie wchłaniania się cukru do krwiobiegu oraz normują poziom glukozy we krwi. Ponadto nie zawiera żadnych dodatków chemicznych!! I jest bardzo smaczny :) 
Sporty
23 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-24 19:26
Ja w zasadzie sama nie wiem o tabletkach są różne opinie. Sama przyznam, że kusiło mnie kiedyś spróbować jednak cena mnie skutecznie zniechęciła. Ogólnie uważam, że dieta i porcja ruchu to podstawa w odchudzaniu i droga do sukcesu. W to,że ktoś jadł same tabletki i zrzucił 10 kg w życiu nie uwierzę. 
Lidia
18 postów
Kobieta
Jawor
Napisano: 2015-10-24 20:31
Malgonia - a gdzie mozna kupic taki chleb? bo chyba nie widzialam go w zadnych sklepach?? Naprawde to taka rewelacja? Nie slyszalam o nim wczesniej, a widac, ze brzmi ciekawie i smacznie:)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację