kasiakowalska
4 posty
Kobieta
Napisano: 2017-05-22 20:00
Co myślicie o naturalnej pielęgnacji? Uważacie, że to ściema? Przeraża was ilość okropnych składników w składzie? Jakie są wasze ulubione firmy  z kosmetykami z dobrym składem? Czego unikacie w składach i dlaczego?
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-01-09 23:38
Naturalne kosmetyki to oczywiście żadna ściema, nie bez powodu nasze babcie wykorzystywały skórki od ogórków czy inne specjały z ogródka, aby móc zrobić sobie maseczkę. Ja najbardziej polecam, te które możemy samodzielnie zrobić w domu, ale zdaje sobie sprawę, że każdy z nas choruje na ciągły brak czasu. Warto poszukać małych dostawców, szczególnie tych którzy zajmują się tym z pasją, na przykład prowadząc blog, a dodatkowo rozprowadzając jakieś podstawowe składniki i sprawzone przepisy ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2019-06-04 17:06
to żadna ściema, szkoda tylko że większość osób włąśnie tak uwaza. ja od lat uzywam tego co natura dała, babcia mnie tego nauczyła, a moja skóra jest piekna i gładka jak... ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację