aniajot
44 postów
Kobieta
Frombork
Napisano: 2015-10-09 12:19
Sporo się ostatnio naotwierało sklepów ze zdrową żywnością i produktami eko. Ale, przyznam szczerze, rzadko coś w nich kupuję - wg mnie jest po prostu za drogo. Jeśli w Biedronce mogę wziąć za 2 zł 0,5 kg płatków owsianych, a w sklepie eko kosztują 8 zł, to wybór jest prosty. A Was stać na kupowanie w takich sklepach?
polyanna
24 postów
Kobieta
Kielce
Napisano: 2015-10-09 19:35
Nie we wszystkich sklepach ze zdrową żywnością jest drogo. Albo inaczej - niektóre towary są drogie, inne nie. Ja kupuję tam głównie produkty sprzedawane na kilogramy i jestem zadowolona z cen.
Alicja88
19 postów
Kobieta
Ostrów Lubelski
Napisano: 2015-10-17 12:55
No niestety, Polakow nie stac na to, aby sie zdrowo odzywiac. Kroluja przeciez u nas parowki czy inny MOM na sniadanie/kolacje. Do tego jakies wysokoprzetworzone syfy itp - byle taniej.
Wiadomo, ze czesc osob moze sobie na to pozwolic - ale przecietny Polak raczej mysli jak tanio zjesc, a nie jak zdrowo.
violetta1980
30 postów
Kobieta
Kętrzyn
Napisano: 2015-10-19 11:15
A ja od pewnego czasu wolę kupić jednak coś droższego niż jakieś tanie, ale marnej jakości produkty.
Kongo
18 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-19 20:33
Tak samo mam z piwem hehe kiedys kupowalem Harnasie po 1.79zl za butelke, ale teraz juz wole zaplacic te 2.50-3zl za lepsze piwo, niz sobie watrobe haratac byle czym.
Marcin
22 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-29 21:29
ja kupuję przyprawy, kasze oraz miód. Mam pewność, że są napewno eko. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację