tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2016-05-04 06:49
Łatwo nauczyć się jazdy na rolkach? Potraficie? Ja bardzo chciałabym kupić rolki i się nauczyć.
ewelina
8 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-11 16:21
Słyszałam że kto umie jeżdzić na łyżwach, na rolkach będzie jeździł bez większych problemów. Według mnie nauczyc się jest bardzo łatwo, tylko na wiosnę trzeba poczekać ;)
Tomaszek33
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-03-14 09:55
rolki fajna rzecz, chociaż ostatnio chyba wyszły z mody, mało kto jeździ właśnie na rolkach, wszyscy tylko z tymi kijami chodzą, jak dla mnie to łatwizna, słaby wysiłek i nie dający zbyt dużego rezultatu ;)
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-04-14 09:52
Rolki to super sprawa, nie jest trudno się nauczyć, ale nie można się zniechęcać. Mojego lubego próbowałam przekonać do rolek, ale po dwóch wyjściach i ciągłych upadkach zrezygnował i jeżdżę sama.
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-05-24 10:34
Uwielbiam jeździć na rolkach, to super sport, nie wymaga od nas wiele wysiłku, a można spalić naprawdę duże ilości zbędnych kalorii. dodatkowym plusem jest oczywiście wzmocnienie nóg ;) chyba nawet bardziej niż na rowerze :)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację