blackcat
24 postów
Kobieta
Białystok
Napisano: 2016-04-27 07:57
Z racji swojej pracy całe właściwie dnie spędzam przed komputerem i ostatnio moje oczy są mocno wysuszone. Jak sobie z tym poradzić, jakieś krople,płukanki?
jestemfit
70 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2016-05-02 18:04
przede wszystkim radzę zainstalować program flux - oczy wtedy się tak nie męczą od monitora.
wiktorek33
11 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-04-03 14:41
a ja proponuję krople do oczu, nie pamiętam nazwy, jak sobie przypomnę, to zaraz dopiszę ;)
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-04-14 09:43
Ja stosuję krople do oczu hyal drop. Do tego często staram się odrywać wzrok od komputera, mam przypominajkę, żeby robić przerwy.
ania235
7 postów
Kobieta
Napisano: 2017-05-30 09:38
Najlepszym lekarstwem jest właściwy i regularny wypoczynek, trzeba odejść od komputera na kilka minut. Na wysuszone oczy stosuje zwykłą sól fizjologiczną, trzeba pamiętać że takie specjalistyczne krople na jedno pomogą, a na drugie zaszkodzą
andrzej45
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-11-03 11:37
popieram, najlepsze są krople do oczu nawilżające, niestety nie pamiętam ich nazwy ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-01-11 11:00
też siedzę, wiele godzin przed komputerem, taka praca, a ze skutkami ubocznymi trzeba sobie radzić, na dłuższą metę radziłbym wizytę u okulisty. on dobierze właściwe krople, a na początek to można w aptece zapytać, tam z pewnością doradzą coś właściwego ;) kropli nawijających jest cała masa ;)


draft93
3 posty
Mężczyzna
Napisano: 2018-01-12 12:51
również spędzam dużo czasu przed pc/telefonem i mi osobiście pomagają krople Lacrimal.
mała fiolka to wydatek około 10zł z tego co pamiętam.
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-08-03 15:10
hmmm, to nie fajnie masz, a byłaś u okulisty? może same okłady z ziół wystarczą aby nawilżyć oczy? też stosowałam jak Ania zwykłą sól fizjologiczną, ale nie zawsze pomaga, niestety:(
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2022-02-21 14:29
Kiedyś już pisałem w tym temacie, problem u mnie akurat się nasilił, pewnie przez to że całkowicie przeszedłem na pracę zdalną :( Mój okulista powiedział mi że fachowo to się nazywa syndrom biurowego oka. Oczywiście dostałem specjalne krople, mocniejsze okulary i zalecenie: mniej pracy przy komputerze. Ale ja się pytam jak? Jak dziś wszystko robi się przy komputerze :(
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację