tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2016-03-02 14:07
Kiedy zwykle rozpoczynacie sezon rowerowy? Ja chciałabym od kwietnia, mam nadzieję, że pogoda dopisze.
lukasz33
7 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-05-15 19:50
czesc Tina, troszkę dawno pisałaś, ale co mi tam:) sezon rowerowy w pełni, choć pogoda wyjatkowo nas nie rozpieszcza, ja już jeździłem w kwietniu, ale mnie nawet deszcz i śnieg nie straszny, dla mnie chyba sezon rowerowy trwa cały rok ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-02-07 23:10
u mnie sezon rowerowy trwa cały rok, chyba że porządnie zasypie, a łańcuchów nie mam jak założyć na koła od roweru ;) jest jeszcze ktoś odważny co jeździ na rowerze w styczniu albo w lutym?
ReggaeDj
4 posty
Mężczyzna
Napisano: 2018-04-12 16:23
U mnie podobnie jak u kolegi jak jest śnieg to zmieniam opony na te z kolcami i jazda 
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-08-03 15:24
lato w pełni, sezon już dawno rozpoczęty, a ja mam inne pytanie, ile kilometrów dziennie robicie? ja około 10, ale i tak nie zawsze mi to wychodzi, oczywiści nie ze względu na dystans, a czas, którego wciąż mi brak, chyba zacznę do pracy jeździć na rowerze, wtedy dystans będzie o wiele większy ;)
Aska
6 postów
Kobieta
Napisano: 2022-02-28 21:31
hej, sezon rowerowy każdy zaczyna kiedy chce, niektórzy nawet go nie kończą, mam koleżankę, która jeździ na rowerze przez okrągły rok, no chyba że jest bardzo ślisko to odpuszcza :)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację