Karolajna
56 postów
Kobieta
Giżycko
Napisano: 2016-02-12 17:01
Czy tabatę należy wykonać dopiero po treningu siłowym czy zamiast niego? Można łączyć z sobą te treningi?
aniajot
44 postów
Kobieta
Frombork
Napisano: 2016-05-16 07:23
Ja bym chyba padła, gdybym miała robić to i to. :-) Moim zdaniem jednego dnia tabata,drugiego siłowe.
MarcinB1
13 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-06 16:08
Moim zdaniem tez nie można robić tego i tego od razu, bo jak zrobisz tabate to nie będziesz mieć siły na nic innego, a na odwrót to nie wykonasz na maxa tabaty, a powinna być na 200%
ania235
7 postów
Kobieta
Napisano: 2017-05-30 09:47
A co to jest tabata? A już wiem ;) Chyba się jeszcze muszę douczyć w tych wszystkich rodzajach treningów;) A o tabacie (to się odmienia?) nigdy nie słyszałam, czas to zmienić ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-03-19 11:50
ja też bym postawił na oddzielenie treningu tabata od tradycyjnego treningu na siłowni, jedynym wyjściem, jeżeli faktycznie chcesz oba treningi wykonywać tego samego dnia, jest zrobienie sobie odpowiedniej pauzy, dla regeneracji organizmu, aby kolejny wysiłek fizyczny był wykonany na 100% ;)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-09-25 09:18
zdecydowanie postawiłabym na rozdzielenie obu treningów, zbyt duży wysiłek fizyczny też nie jest zdrowy, dlatego lepiej jednego dnia wykonać trening siłowy, a drugiego dnia zaplanować trening tabata:)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację