tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2016-02-12 16:54
Sporą część kosmetycznych zabiegów można wykonać w domu - jest taniej i wygodniej, a efekt taki jak u kosmetyczki w salonie. Jakie zabiegi Wy wykonujecie  w domu? Ja manicure, pedicure, olejowanie włosów, hennę...
kamila12
33 postów
Kobieta
Zielona Góra
Napisano: 2016-04-27 07:54
W domu zawsze farbuję włosy. Henna raczej u kosmetyczki, ale reszta podstawowych zabiegów raczej w domu. Mam też zestaw do robienia hybryd, więc robię je sama.
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-01-24 22:43
Podobnie, manicure, pedicure, farbowanie włosów. Choć nie wiem dlaczego, w salonie kosmetycznym czuje się bardziej wyjątkowo, jak prawdziwa dama. Teraz przy małym dziecku nie mogę sobie pozwolić na wyjście z domu, a do tego do salonu kosmetycznego, dlatego zbawieniem dla mnie są wszystkie możliwe zabiegi kosmetyczne w domu ;)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2018-07-12 07:45
sporo zabiegów robiłam w domu, ale dla mnie wiązało się to z dodatkowym stresem, ja wolę iść do kosmetyczki, ona się mną zajmie i pozwoli zrelaksować na maxa, więcej kosztuje? wiem, ale nam też należy się coś od życia ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację