marcinwos
19 postów
Mężczyzna
Bielsk Podlaski
Napisano: 2015-10-08 18:41
Wśród odchudzających się osób nastała ostatnio moda na cheat day - normalnie jemy zdrowo, a raz na jakiś czas robimy sobie dzień z jedzeniowymi grzeszkami. To wg Was dobry pomysł czy głupota?
Yaro
25 postów
Mężczyzna
Kraków
Napisano: 2015-10-08 19:45
Wg mnie - z jednej strony to spoko pomysl - bowiem jak jestesmy na diecie to nam sie chce np pizzy i ona za nami 'chodzi' - to tak mozna zaspokoic swoja zadze smakowa:>
Ale z drugiej strony - istnieje ryzyko, ze jak zasmakujemy np w pizzy, to przypomnimy sobie jej smak i bedziemy chcieli jesc ja czesciej:/

Ja mam tak wlasnie, ze jak jestem na diecie juz jakis czas to zapominam smak niedozwolonych potraw, i mnie nawet do nich nie ciagnie.

aniajot
44 postów
Kobieta
Frombork
Napisano: 2015-10-09 12:21
Dla mnie to totalnie bez sensu - przecież chodzi o to, abyśmy na stale zmieniali swoje żywieniowe nawyki. A zdrową pizzę spokojnie można sobie zrobić samemu.
Karolajna
56 postów
Kobieta
Giżycko
Napisano: 2015-10-22 17:06
To już lepszy jest cheat meal - czyli pozwalanie sobie na jeden niezdrowy czy kaloryczny posiłek. Jedzenie w ten sposób przez cały dzień to przecież jakaś  masakra;-)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację