czarodziejka28
31 postów
Kobieta
Garwolin
Napisano: 2016-01-06 18:54
Od ponad miesiąca biorę tabletki anty i mam, co tu dużo mówić, wilczy apetyt. Myślicie, że to właśnie tabletki są tego przyczyną?
violetta1980
30 postów
Kobieta
Kętrzyn
Napisano: 2016-01-07 17:39
Większość "nowoczesnych "tabletek nie powoduje wzmożonego łaknienia, ale rzeczywiście już niejeden raz słyszałam, że niektóre z nich nadal napędzają łaknienie. Może warto powiedzieć o tym ginekologowi i zmienić tabletki?
serce15073
6 postów
Kobieta
Napisano: 2016-12-09 08:59
Ja osobiście brałam tabletki i nie miałam wzmożonego apetytu ale za to bardzo przytyłam.Warto mieć jest dobrze dobrane tabletki bo przynoszą czasami złe efekty
Kamelia
9 postów
Kobieta
Napisano: 2017-02-08 20:30
Jak najbardziej tabletki mogę zwiększyć łaknienie pod warunkiem, ze zostały nieodpowiednio dobrane. Sama tak miałam, ze pierwsze jakie dostałam były po prostu przepisane na słowo i strasznie po niech przytyłam. Odstawiłam je i poszłam do innego ginekologa. Najpierw wykonał mi badania a dopiero w wynikami przepisał mi tabletki belara. Ku mojemu zaskoczeniu (oczywiście pozytywnemu) łaknienie nie wzrosło tak więc nie przybrałam na wadze a dodatkowo wyregulował mi się okres.
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-02-24 09:48
Pierwsze tabletki jakie dostałam bardzo źle na mnie wpłynęły - krwawiłam cały miesiąc. Potem poszłam znów do lekarza i zmienił mi tabletki i nie mam żadnych "typowych" objawów - nie przytyłam, nie mam zwiększonego apetytu. Mało tego - mam bezbolesne miesiączki i krótsze. Więc dobrze dobrane tabletki nie powinny wywoływać efektów ubocznych.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację