malinowamamba
35 postów
Kobieta
Stargard Szczeciński
Napisano: 2016-01-04 09:53
Niestety nie umiem pływać, a chciałabym zapisać się na zajęcia z aerobicu w wodzie. Myślicie, że jest to możliwe czy lepiej sobie darować?
tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2016-01-05 15:26
Nie ,nie...wcale nie musisz potrafić pływać. Na tych zajęciach jest się w wodzie max po szyję (zwykle jest płycej). Jak najbardziej je polecam, bo przez to, że woda stawia opór, traci się naprawdę dużo kcal.
karolinka
41 postów
Kobieta
Napisano: 2017-02-18 10:08
Byłam kiedyś na takim aerobicu zupełnie przypadkiem. Faktycznie nie musisz umieć pływać, choć zawsze to człowiek czuje się bezpieczniej. Ja też nie umiem pływać i straciłam parę razy równowagę, ale ta długa gąbka utrzymuje na wodzie, a z nią się nie rozstawałam ;)
justyna235g
7 postów
Kobieta
Napisano: 2017-06-19 12:18
nie musisz umieć pływać, wystarczy abyś miała gąbkę (też nie wiem jak się nazywa), albo ten prostokąt do pływania, ale aerobic wodny zwykle odbywa się z jakimiś pomocami :) :)
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-01-24 22:40
Hej, też kiedyś miałam taki dylemat, dziewczyny mają rację, wcale nie musisz umieć pływać, wystarczy abyś nie bała się wody, bo to ważne, abyś mogła wykonywać wszystkie ćwiczenia. Taki aerobik wodny to niezły wycisk, jakby nie było musisz się zmierzyć z oporem wody przez pół godziny albo i dłużej. Sama lubię korzystać z tego rodzaju ćwiczeń, wyjście na basen bez wysiłku to strata czasu ;)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2018-07-12 07:58
nie umiałam pływać i strasznie bałam się wody, koleżanka namówiła mnie na wodny aerobic, doskonały sport, mozna oswoić się z wodą, a potem to już samo mi przyszło pływanie, to znaczy chęć nauczenia się ;) od razu zapisałam się na naukę pływania, a dziś jestem jak ryba w wodzie :)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację