aniajot
44 postów
Kobieta
Frombork
Napisano: 2015-11-30 09:52
Słyszeliście o tym rodzaju aktywności? To,jak sama nazwa wskazuje, połączenie aerobicu  i tańca. Może ktoś tego próbował? Poważnie rozważam zapisanie się na zajęcia, bo uwielbiam tańczyć.
malinowamamba
35 postów
Kobieta
Stargard Szczeciński
Napisano: 2015-12-08 20:18
Wg mnie to jeden z lepszych sposobów na super sylwetkę. Spalasz bardzo dużo kalorii podczas treningu i fajnie rzeźbisz ciało.
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-02-01 09:05
nie słyszałam o salsa aerobicu, wydaje mi się że zumba z elementami salsy jest bardziej intensywna, ale ta salsa aerobic też fajnie wygląda, muszę spróbowac poszukać w swoim mieście ;)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2018-07-12 07:44
salsa aerobic to nadal nowość w Polsce, ale to doskonały sport, połączenie przyjemnego z pożytecznym, a jeżeli ktoś uwielbia tańczyć (tak jak ja :)), to już w ogóle będzie to uwielbiał robić, niezależnie od pory dnia i stanu zmeczenia :)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2020-05-03 10:55
i jak znalazłaś coś ciekawego? chętnie bym skorzystała, bo też uwielbiam tańczyć, ale teraz to chyba nie prędko uda się takie zajęcia ruszyć ;) mojej zumby brakuje mi strasznie :(
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację