aniajot
44 postów
Kobieta
Frombork
Napisano: 2015-11-13 12:46
Nie mam zbyt dużego biustu, chętnie bym go chociaż troszkę powiększyła (operacja nie wchodzi w grę). Myślicie,że są na to jakieś sposoby? Ćwiczenia? Kremy? Czy nie da się nic zrobić?
jestemfit
70 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2015-12-01 20:08
Hmmm...no niestety raczej widocznie nie powiększy się go poprzez wcieranie "magicznych" kremów. Ale dzięki ćwiczeniom na pewno go fajnie ujędrnisz.
klaudunia
5 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-21 14:01
Podpinam się pod odpowiedź jestemfit. Magiczne kremy raczej nie istnieją ;) Ale zapewniam Cię, że nie potrzebujesz większych piersi tylko węcej wiary w siebie i pozytywnej samooceny:) Życzę powodzenia :):):)
Kamelia
9 postów
Kobieta
Napisano: 2017-06-16 20:48
Również uważam, ze nie ma magicznych kremów, które sprawią, ze Twój biust stanie się większy i pełniejszy :) Ale kochana głowa do góry miałam to samo jeszcze rok temu- staniki kupowałam w rozmiarze A co bardzo mnie dołowało ponieważ chciałam mieć większy biust między innymi po to aby bez skrępowania jego brakiem móc od czasu do czasu założyć jakiś głębszy dekolt ;) Ja akurat zdecydowałam się na powiększenie piersi u doktora Szychty z warszawskiego Wilmedu , koleżanka robiła u niego biust i cudo wyszło. W końcu mam swoje wymarzone C i jestem mega zadowolona oraz pewniejsza siebie. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację