malinowamamba
35 postów
Kobieta
Stargard Szczeciński
Napisano: 2015-11-13 12:22
Co sądzicie o takich wyjazdach, powiedzmy, na tydzień czy dwa, gdzie łączy się zdrową, niskokaloryczna dietę z intensywnymi ćwiczeniami? Warto zrobić to na początku swojej drogi do szczupłej sylwetki?
Irmina
16 postów
Kobieta
Leżajsk
Napisano: 2016-02-08 09:09
Wczasy - jak najbardziej tak,ale poszukaj odpowiednich. Mój znajomy był w zeszłym roku na takich, w znanym miejscu - przez 5 dni w  tygodniu ludzie z wagą 100+ jedli po 300-400 kcal na dzień - domyśl się, jaki był efekt jojo po powrocie- masakra!
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-01-09 23:20
Podpinam się do tematu ;) Moja ciotka jeździła na takie wczasy odchudzające, ale w charakterze osoby prowadzącej treningi. Najgorzej mają Ci co są pierwszy raz i którym faktycznie brakuje silnej woli. Takie wczasy to przede wszystkim bardzo regularny i wypełniony plan dnia, posiłki wyjątkowo skąpe, muszą mieć odpowiednią ilość kalorii, a do tego oczywiście dużo ruchu - ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia no i może jeszcze spacery ;) Jeżeli tylko nie podjadamy i wykonujemy sumiennie wszystkie ćwiczenia, naprawdę można sporo schudnąć ;)Ja jednak osobiście wolałabym narzucić sobie dyscyplinę i schudnąć sama, a za tę kasę kupić coś fajnego, najlepiej wdzianko o numer mniejsze ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację