lawendova
37 postów
Kobieta
Poznań
Napisano: 2015-11-09 11:06
Dieta warzywna pomoże nam schudnąć w krótkim czasie.
Dieta warzywna efekty - spokojnie jesteśmy w stanie schudnąć tygodniowo 3-4 kg.
Dieta warzywna jadłospis- spożywamy głównie warzywa - w postaci surowej, gotowane i przygotowywane na parze. Owoce także,lecz nie wszystkie.
Dieta warzywna oczyszczająca bardzo dobrze działa na nasz układ trawienny, poprawia cerę i samopoczucie, pozbywamy się toksyn.
Dieta warzywna - ile można schudnąć? Przez 2 tygodnie co najmniej 6 kg.
Karola
2 posty
Kobieta
Mielec
Napisano: 2016-01-30 20:16
Bardzo polecam tę dietę, ale głównie w okresie letnim. Stosowałam ją przez 3 dni późna jesienią i nie czułam się najlepiej, było mi zimno etc.
majkka
5 postów
Kobieta
Napisano: 2016-05-15 19:25
Mi pomogło wytrwać na tej diecie robienie warzyw na parze. Teraz mam specjalny garnek z philipiaka, wcześniej kombinowałam z durszlakiem, ale jedzenie robiło się za wolno, bo para uciekała.
elka8
13 postów
Kobieta
Napisano: 2016-06-17 09:17
Warzywa na parze są przepyszne. Moj chłopak mi takie robił gdy się odchudzałam. Miały fajne działanie w momencie brania therm line fast :) w dodatku biegałam po 40 minut na bieżni tak około 4 razy w tygodniu. Raz w tygodniu również starałam się zjeść rybkę. 
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-12-03 12:49
dieta warzywna, ale czy na pewno dostarczy nam wszystkich potrzebnych witamin i minerałów? czy będzie dość energetyczna,w tym zdrowym znaczeniu?
dieta warzywna -  nie dla mężczyzny pracującego fizycznie, nie dla każdej kobiety, ja bym jednak wolała skonsultowac sie z dietetykiem
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację