kamila12
33 postów
Kobieta
Zielona Góra
Napisano: 2015-11-05 12:59
Dieta strukturalna stworzona została przez doktora  Marka Bardadyna.
Pomaga nie tylko schudnąć, ale także oczyścić organizm z toksyn i obniżyć wiek biologiczny.
Nie trzeba liczyć kalorii - wystarczy spożywać produkty z listy.

Dieta strukturalna - jadłospis:
Jedną z
odmian diety strukturalnej jest dieta weekendowa, którą zaczynamy w pt wieczorem i kończymy w niedzielę wieczorem.Polega ona na spożywaniu zdrowych koktajli. przygotowanych z jogurtu bądź kefiru, owoców suszonych i świeżych oraz dodatków - np zarodków pszenicy.

Dieta strukturalna - produkty:
Na tej diecie możemy spożywać ściśle określone produkty.
Np jesli chodzi o zboża, dopuszczalne są - kasza gryczana, chleb pełnoziarnisty, kasza jaglana, otręby, muesli bez cukru, płatki owsiane, ryż oraz zarodki pszenne.

Wiele osób stosujących tę dietę zauważyło wzrost energii i zdecydowaną poprawę samopoczucia.
robyn
8 postów
Kobieta
Opole
Napisano: 2016-01-29 10:06
Jeśli chodzi o tę weekendową odmianę, jestem jak najbardziej za. Ale nie radziłabym stosować jej długo, zwłaszcza w sezonie zimowym, bo nabawimy się niedoborów.
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-05-24 11:13
Hmmm, nigdy nie słyszałam o tej diecie, faktycznie dieta weekendowa to dość dobra perspektywa, ale stosowanie diety codziennie może doprowadzić do osłabienia organizmu i innych powikłań ;) Przynajmniej takie jest moje zdanie :)
anna22
20 postów
Kobieta
Napisano: 2022-02-23 09:44
Dieta weekendowa? Muszę poszukać więcej informacji, przydałoby się po zimie zrzucić kilka kilogramów ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację