beznicku
24 postów
Kobieta
Szczecin
Napisano: 2015-11-05 12:24
Wiele osób zastanawia się, czy istnieje w ogóle coś takiego jak dieta cud - odchudzanie ,które nie dość, że przyniesie spodziewane efekty w postaci utraty wagi, to jeszcze zapobiegnie efektowi jojo, z którym niestety spotyka się wiele osób.
Wg mnie najlepszą dietą cud jest po prostu racjonalne odżywianie się - zbilansowana dieta dostarczająca nam niezbędnych do życia składników odżywczych. Plus oczywiście ruch i aktywność każdego dnia.
Wyeliminujemy fast foody, słone przekąski, słodycze, przestańmy słodzić herbatę i zajadać stresy - gdy jesteśmy zdenerwowani lub smutni, poćwiczmy lub pójdźmy na spacer.
Z mojego doświadczenia wynika, iż to właśnie jest dieta cud - sposób na zrzucenie wagi bez efektu jojo!

Irmina
16 postów
Kobieta
Leżajsk
Napisano: 2016-01-29 10:05
W 100 % zgadzam się z tym postem! Nie rozumiem, jak osoby, zwłaszcza te z wagą 100+, myślą, że zrzucą w ciagu miesiąca 20-30 kg i nie przytyja ponownie! dieta to styl życia, a nie chwila zmiana nawyków żywieniowych. Jak ktoś przechodzi z 3000 kcal na 1000, potem wraca na 3000  i dziwi się ,skąd efekt jojo, ręce mi opadają!:-)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2019-07-23 07:59
Dieta cud - nie istnieje niestety, ja stawiam na diety dopasowane przez dietetyków. Ale najważniejszy jest oczywiście ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Choćby spacery, jak nie lubimy ćwiczyć, choćby jazda na rowerze jak nie mamy czasu na siłownię czy aerobik. Dodatkowo proponuje zrobić kompleks badań, także na tarczycę, czasem przyczyną otyłości są jakieś poważne schorzenia organizmu. Także odwagi i nie wierzcie w diety CUD!!!!!
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację