rybkazwanawanda
41 postów
Kobieta
Milanówek
Napisano: 2015-11-05 11:45
Chyba każda kobieta marzy o pięknym, płaskim brzuchu, bez zbędnego tłuszczyku.

Aby osiągnąć taki efekt, polecane jest wykonywanie skrętoskłonów, deski (plank) oraz nożyc poziomych.

Jeśli zaś chodzi o ćwiczenia na brzuch i uda, warto robić regularnie ABT - trening wzmacniająco - kształtujący, który wykonuje się do muzyki.
Sposób na płaski brzuch to oczywiście także odpowiednia dieta - unikanie fast foodów, gazowanych napojów, soli, potraw wzdymających oraz wypijanie dziennie 2 litrów wody.
Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch to takie, które wykonujemy regularnie - w przeciwnym razie przez długi czas nie będziemy w stanie dostrzec efektów.
jestemiza
30 postów
Kobieta
Puławy
Napisano: 2016-02-12 17:02
Mój brzuch prezentuje się fajnie, kiedy robię ćwiczenia Tiffany Rothe na boczki. Trening trwa około 10 minut, a efekty widać!
anna22
20 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-10 15:03
Ja też marzę o płaskim brzuchu, ale brakuje zapału i dyscypliny :(
A co dają codzienne spacery, na przykład nordic walking? Czy po tym się chudnie i zrzuca zbędę kilogramy również na brzuchu?
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-05-24 10:31
Ja tez marze o płaskim brzuchu, ale brakuje mi dyscypliny, jednego dnia zrobię brzuszki, wyleję z siebie wszystkie poty, a drugiego szperam po szafkach za czekoladą ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację