Mar0
12 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-31 16:14
Zdecydowalibyście się zakupić leki przez internet? Teraz w zasadzie wszystko można kupić w sieci, ale czy zakup tabletek jest bezpieczny? 
pianistka
6 postów
Kobieta
Jarocin
Napisano: 2015-11-04 13:14
Ja nigdy nie kupowałam tak leków - ale w sumie jeśli kupujesz je z apteki internetowej, to czemu nie? Byleby nie od osób prywatnych ,wiadomo.
michaki
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-06 14:51
Ja kupiłem, ale jedynie za pośrednictwem aptek internetowych.
johnpaul2137
1 post
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-31 14:03
Nie polecam kupować Ci przez internet, udaj się do apteki, tam zawsze masz pewność, że to co kupujesz jest bezpieczne :)
anna22
20 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-24 20:28
Według mnie kupowanie leków przez internet jest bezpieczne, działają przecież apteki internetowe, mozna nawet kupić lek i odebrć w swojej aptece :)
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-02-27 09:20
To zależy od miejsca, w którym kupujemy leki czy suplementy. Teraz jest mnóstwo opcji: apteki internetowe, np. doz.pl, czy bezpośrednio u producenta, np. humavit.pl, jest to sklep internetowy producenta naturalnych suplementów diety. I uważam to za bardzo bezpieczną opcję - w domu na spokojnie mogę zapoznać się ze składem, jeżeli nie wiem co to za składnik, to mogę sprawdzić, poczytać i wiem co kupuję. A nie stoję w kolejce w aptece, żeby przeczytać skład i pytać farmaceuty co to za skład. Nie należy kupować leków np. na allegro, albo na podejrzanych stronach!
Tomaszek33
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-03-14 09:52
Ja tam wolę kupować w tradycyjnych aptekach, lepiej nawet zamówić w aptece niż kupować w sieci :)
sylwiamalutka
5 postów
Kobieta
Napisano: 2017-07-06 15:20
Apteki internetowe to takie same apteki jak w każdym mieście, czy na wsi, jak ktoś nie ma dostepu do porządnej apteki w okolicy, może spokojnie zaopatrywać się w sieci, a nawet zamawiać w aptece internetowej z dostarczeniem do swojej apteki ;)
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-07-10 13:14
sylwiamalutka
Apteki internetowe to takie same apteki jak w każdym mieście, czy na wsi, jak ktoś nie ma dostepu do porządnej apteki w okolicy, może spokojnie zaopatrywać się w sieci, a nawet zamawiać w aptece internetowej z dostarczeniem do swojej apteki ;)
Dokładnie tak.To samo dotyczy kupowania suplementów ze stron producenta. Ale odradzam kupowania na allegro podejrzanych suplementów. 
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-07-10 21:26
uważam że kupowanie leków i w ogóle wszystkiego przez internet, jest zwyczajnie bezpieczne, jeżeli wybierzemy właściwe źródło ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację