Pablo
12 postów
Mężczyzna
Bydgoszcz
Napisano: 2015-10-29 11:00
Żeby ćwiczyć siłowo, wcale nie musimy chodzić na siłownię - możemy z powodzeniem urządzić sobie ją w domu, jeśli mamy dodatkowe pomieszczenie.
Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że możemy ćwiczyć właściwie o dowolnej porze dnia i nocy.

Domowa siłownia - co potrzebne:

drążek treningowy - przyda się do podciągania
ławka treningowa
orbitrek / rowerek (albo bieżnia)
sztanga
sztangielki
stojak do sztangi
mata
Niektórzy wyposażają swoją domową siłownię też w lustro, żeby na bieżąco podziwiać efekty ćwiczeń ;-)


Mar0
12 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-30 19:26
No marze o domowej silowni - ale niestety nic z tego - nie ma gdzie. Co gorsza - w tych nowych blokach to nawet nie ma piwnic juz, tylko miejsca postojowe sa pod blokiem, aby w piwnicy zrobic swoja silownie.
No i problem drugi - motywacja - wiele osob nie potrafi po prostu w domu cwiczyc, bo im sie nie chce - wola chodzic na silownie, bo skoro placa to juz musza isc:P
Rojo
25 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-31 17:21
Sam mam w domu taka mozna powiedziec mini-silownie - laweczka, hantle i sztanga - 50kg, zawsze cos. No i worek bokserki, bo lubie poboxowac.
Wiolanta
1 post
Kobieta
Napisano: 2016-03-15 11:33 [Ostatnio zmieniono: 2016-03-15 11:34]
Ławka do ćwiczeń i para hantli nie są aż takie drogie. W hop-sport.pl kupisz ławki treningowe od 120 złotych. Mają ławeczki składane, to nawet zmieszczą się w małych mieszkaniach. Wiem, bo mój mąż ma małe mieszkanie i mam ławkę składaną. Rozkłada ją tylko na trening, a jak już go skończy hantle trzyma w szafie, ławka ląduje pomiędzy ścianą a szafą. Wszystko się da, tylko trzeba chcieć. 
monika35
6 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-12 14:06
Domowa siłownia dobra rzecz, ale gorzej z samodyscypliną. Ze mną zawsze jest tak, że wolę w towarzystwie, czyli z koleżankami na siłowni, chyba żeby założyć domową siłownię dla przyjaciół ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-02-05 15:36
też mam domową siłownię, ale w piwnicy, fajna sprawa i prywatność, bo mozna wyjść z domu, zawsze kilku koleszków się zejdzie i można jeszcze przy okazji piwko wypić ;) niby nie sportowo, ale przecież czlowiekowi się należy, nie ;)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2019-10-30 10:55
już dawno zrealizowałam swój cel, czyli stworzyłam sobie moją małą siłownie w domu, niestety jest to w pomieszczeniu gospodarczym i jak zaczyna się robić na dworze zimno, to moja siłownia to miejsce zimna i lodu :( jakieś ciekawe pomysły na tanie i efektywne ogrzewanie?
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację