eeegzaltowana
4 posty
Kobieta
Sandomierz
Napisano: 2015-10-26 13:39
Drogie Panie, czy zdarzyły Wam się kiedyś jakieś urodowe wpadki? Ja pochwalę się jako pierwsza - kiedyś ,dawno temu, kiedy nie miałam przy sobie kredki do oczu, a chciałam szybko przyciemnić brwi na imprezę, zrobiłam to za pomocą...tuszu do rzęs. Domyślacie się pewnie ,że rezultat był fatalny - do dziś się z tego śmieję!:P
pauletta
13 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-29 18:08
Ja zawsze jak kupuję podkład w kamieniu to się w duchu śmieję. Kiedyś kupiłam sobie zbyt pomarańczowy odcień i nałozyłam na twarz przed zajęciami. W sztucznym świetle nie zauważyłam, że jest zdecydowanie za ciemny. Znajomi na uczelni pytali mnie, czy byłam na solarium hahahhahaha. Pomijam fakt, że miałam go tylko na twarzy a szyję miałam białą :P 
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-03-19 11:55
jestem mężczyzną, toteż kosmetycznych wpadek brak na moim koncie, chociaż pamiętam kiedyś na kolonii miałem większą kosmetyczkę od niejednej dziewczyny i siedziałem w łazience co najmniej pół godziny dłużej ;) na szczęście z wiekiem mi to przeszło :)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2019-07-23 07:51
jak byłam młodsza, posmarowałam się samoopalaczem, oczywiście zrobiłam to nierównomiernie i przesadziłam z iloscią, do dzis pamiętam te wszystkie plamy i konieczność wyjścia z domu :( , co najlepsze twarz miałam niczym pomarańcza, myslałam że spalę się ze wstydu :)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację