jowanna
23 postów
Kobieta
Ostrów Wielkopolski
Napisano: 2015-10-08 13:24
Witam!
kilka miesięcy temu miałam operacje wyrostka. Do zdrowia wróciłam bardzo szybko ale po zabiegu została brzydka blizna. Stosowałam specjalną maść, która miała pomóc pozbyc sie blizny ale niestety nie wiele pomogła. Zastanawiam się nad zabiegiem laserowym ale czytałam, że są też inne metody. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Boje się, żeby nie wyglądało jeszcze gorzej niż teraz ;/
annamaria
12 postów
Kobieta
Lublin
Napisano: 2015-10-16 10:07
Ja jestem zdecydowanie za laserem. Wiem, że to drogie - ale on poradzi sobie z blizną w 100 %, w przeciwieństwie do maści i kremów. Pamiętaj tylko ,żeby wybrać dobrego specjalistę i na pewno po bliźnie nie będzie ani śladu!;-)
jowanna
23 postów
Kobieta
Ostrów Wielkopolski
Napisano: 2015-10-16 20:58
A orientujesz sie jaki moze byc mniej wiecej koszt takiego zabiegu? I czy raz wystarczy?
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2017-03-22 12:12
A jaką  maść stosowałaś? Ja właśnie zaczynam stosować CEPAN, jak myślicie, pomoże? blizna po jednym szwie, brzydki krzyżyk na twarzy :(
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-02-09 12:38
Tez słyszałam dość dobre opinie o tej maści CEPAN, jedyna wada ze smierdzi, ale po za tym jest stosowana od wielu lat i ma wielu zwolenikow a co za tym idzie dość znaczną skuteczność. Ja bym się bała laseru, zawsze o ryzyko innych powikłań, lepiej stosować maść naturalną ;)
karolinka
41 postów
Kobieta
Napisano: 2019-08-07 08:57
sama zmagałam się z blizną, na usuwanie laserowe się nie zdecydowałam, chyba ze strachu przed kolejną ingerencją medycyny w mój organizm, stosowałam różne maści, nie wiem czy pomogły, fakt że blizna nie znikła, ale zbladła i jest prawie nie widoczna ;) ale to dopiero po czasie kilku lat
anna22
20 postów
Kobieta
Napisano: 2022-02-23 09:42
A moja znajoma była ostatnio u kosmetyczki i wszystkie pieprzyki i inne znamiona usunęła sobie właśnie za pomocą lasera. Co prawda wyglądała przez pierwszy tydzień jakby miała ospę, ale dziś i twarz i szyja wyglądają o niebo lepiej :)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację